Begunstigersdag 2002

Onderwerpen

begunstigersdag

Artikel

M. Aangeenbrug

Belangstelling

Het kan niet direct gezegd worden dat de laatste begunstigersdag zich in een brede belangstelling verheugde. Was de voorgaande - in Ede - nog redelijk bezocht, in Wapenveld moesten enkele bestuursleden en anderen komen opdraven om aan slechts een drietal bezoekers iets te laten zien. Wat de reden was? In ieder geval was de datum al vrij ver van te voren aangekondigd, zij het dat de uitnodiging pas later in de bus kwam. Dat hoeft dus geen bezwaar te zijn. Was het de locatie? Voor velen uit het zuiden en het westen zal dit zeker een verhindering geweest zijn.

Pastorale suite

In ieder geval werd daar de eerste versie van het preekregister getoond en dat was zeker de moeite waard. Ik weet dat ook de belangstelling van anderen daarnaar uitgaat, dus we mogen aannemen dat de geringe opkomst geen teken is van geen interesse. Die is er zeker. In dit blad treft u ook e.e.a. aan informatie over het preek-/dienstregister aan. Het biedt perspectieven tot een verder uitbouw - samen met OpenSjamar van een totaal pastorale suite. Het PC-gebruik binnen de kerkelijke gemeente krijgt daarmee weer nieuwe perspectieven.

Noodzaak

Daarmee is aangegeven dat enerzijds de noodzaak van begunstigersdagen, voor het uitwisselen van informatie, voor het kennis nemen van nieuwe ontwikkelingen, noodzakelijk is en blijft. Anderzijds moet er natuurlijk wel voldoende animo blijven!

 

 

 

 
       
Contents / Inhoud © 1998 - 2003 St. Reformatica